12 Rounds 3: Lockdown (2015) - Me Titra Shqip 0    0

Një polic me eksperiencë i rajonit zbulon prova që tregojnë se një grup policësh janë të përfshirë në një rrjet kriminal dhe është detyra e tij të shpëtojë i gjallë dhe t'i tregojë ...

Admin 185 views

Toy Story 4 (2019) 0    0

Kur një lodër e re e quajtur "Forky" bashkohet me Woody-in dhe bandën, një udhëtim me shokë të rinj e të vjetër, shpalos sa e madhe mund të jetë bota për një lodër...

Admin 234 views

Mihrije Braha Butiku - Jovani - Fustana Excluziv 0    0

Odeon Show // Çdo të Shtunë në ora 22:30 vetëm në RTV 21 Idea & Skenari : NAIM ABAZI & MIHRIJE BRAHA Humori : TUKULUKAT Regjia : MIRTON XHEKAJ Te drejtat per YouT...

Admin 228 views

Sexi Kadının Erotik Dansı 0    0

Bu tarz videoların devamı için lütfen like atmayı ve kanalıma abone olmayı unutmayınız ????????????????????????

Admin 1,104 views

Video

View More

Ky është 93 vjeçari, axha Hajzer nga Vushtrria i cili u m... 0    0

Ky është 93 vjeçari, axha Hajzer nga Vushtrria i cili u martua tri herë dhe ka 23 fëmijë – Ja historia e tij

Admin 221 views

Shpk Nazı - Episodi 21 (NEW) 0    0

Connect with us: YOUTUBE: http://bit.ly/31OtEgL INSTAGRAM: http://bit.ly/2YbQ5uk FACEBOOK: http://bit.ly/2Kz4eOX Prodhuar nga : MetronoM

Admin 146 views

Non ci resta che il crimine (2019) - Me Titra Shqip 0    0

Në ditët e sotme tre shokë bëjnë një lloj turi turistik për të treguar bandën Maliana të Romës së viteve 1980. Por gabimisht përfundojnë në një tunel dhe përballen me bandën e atëhe...

Admin 121 views

The Dead Don’t Die (2019) - Me titra Shqip 0    0

Qyteti i qetë i Sentervillit lufton me një turmë zombish ndërsa të vdekurit fillojnë të ngrihen nga varret.

Admin 116 views

Shark Lake (2015) - Me Titra Shqip 0    0

Një thriller klasik amerikan ku limitet midis njeriut dhe përbindëshit turbullohen dhe vihen në pikëpyetje.

Admin 131 views

Article 15 (2019) - Me Titra Shqip 0    0

Bazuar në situatën socio-politike të Indisë. Në një vend ku diskriminimi është i pranishëm kudo, për shkak të racës apo kastës, një oficer policie i sapoemëruar, nuk arrin ta pranojë d...

Admin 110 views

Ghost Shark (2013) - Me Titra Shqip 0    0

Kur disa fshatarë në një varkë peshkimi vrasin një peshkaqen të madh të bardhë, shpirti i tij kthehet për t'u hakmarrë dhe shumë shpejt, fillon të sulmojë qytetin e vogël të Smallportit...

Admin 110 views

In Fabric (2018) - Me Titra Shqip 0    0

Një histori fantazmash e vendosur në një dyqan të zënë me uljet e dimrit që ndjek jetën e një fustani të mallkuar që kalon nga njerëz të ndryshëm me pasoja shkatërruese...

Admin 121 views

Spider in the Web (2019) - Me Titra Shqip 0    0

Një operativ i ri dërgohet në mision për të ndjekur një agjent të moshuar, sjellja e të cilit ka krijuar shumë pikëpyetje.

Admin 109 views

Playing It Cool (2014) - Me Titra Shqip 0    0

Dashuria e pashpërblyer e shtyn një djalë për të shkruar përvojat e veta, në një skenar filmi. Ai do shumë të besoj në dashuri, por eksperienca ia ka bërë të pamundur. Në këtë film sh...

Admin 114 views

Mia and the White Lion (2018) - Me Titra Shqip 0    0

Një vajzë e re nga Londra transferohet në Afrikë me prindërit e saj, ku miqësohet me një këlysh luani.

Admin 114 views

Grand-Daddy Day Care (2019) - Me Titra Shqip 0    0

Një familjar e kthen shtëpinë e tij në një qendër kujdesi ditorë për qytetarët e moshuar.

Admin 115 views

Fallen (1998) - Me Titra Shqip 0    0

Homicide detective John Hobbes witnesses the execution of serial killer Edgar Reese. Soon after the execution the killings start again, and they are very similar to Reese's style.

Admin 125 views

Addio fottuti musi verdi (2017) - Me Titra Shqip 0    0

Ciro është një pjoktues grafik i aftë. Pas shumë përpjekjeve për të gjetur punë në Itali, ai vendos të marrë pjesë në një konkurs dhe t'i dërgojë rezymenë e tij alienëve.

Admin 97 views

Falling Inn Love (2019) - Me Titra Shqip 0    0

Kur një vajzë qyteti, Gabriela, hyn rastësisht në një konkurs dhe fiton një bujtinë të vjetër në Zelandën e Re, ajo bashkohet me një kontraktues vendas, Xhejk Tejlorin, për ta kthyer bujt...

Admin 234 views

Blackthorn (2011) - Me Titra Shqip 0    0

Butch Cassidy duke parë edhe njëherë për herë të fundit pamjen e shtëpise së tij, në aventurë qe e lidh atë me një hajdut të ri. Ata bëhen shënjester e gangesterëve dhe njerëzve të l...

Admin 109 views

Daybreakers (2009) - Me Titra Shqip 0    0

Është viti 2019. Një epidemi misterioze ka përfshirë gjithë Tokën, duke e transformuar shumicën e popullsisë së botës në vampira. Njerëzit tani janë një specie në rrezik - të detyruar...

Admin 96 views

Smetto quando voglio: Ad honorem (2017) a.k.a I Can Quit Whe... 0    0

Ka kaluar një vit që kur banda e Pietro Zinit u arrestua për prodhim dhe shpërndarje droge. Tani, një kërcënim i ri detyron Pietron dhe bandën e tij të arratisen nga burgu për të parandalua...

Admin 123 views

Itsy Bitsy (2019) - Me Titra Shqip 0    0

Një relike misterioze e lashtë lëshon nja merimangë gjigante që terrorizon një nënë të vetme me fëmijët e saj.

Admin 90 views

High Strung (2016) - Me Titra Shqip 0    0

Një violinist e ndan talentin e tij në metronë e Nju Jorkut. Një balerinë i mbush mendjen të marrë pjesë në një konkurs. Atyre u bashkohet edhe një grup kërcimtarësh hip hop.

Admin 98 views

Game Over (2019) - Me Titra Shqip 0    0

Një vajzë e re lufton demonët brenda vetes për të fituar lojën që quhet jetë.

Admin 113 views

Collateral Damage (2002) - Me Titra Shqip 0    0

Pasi i vritet familja nga një akt terrorist, një zjarrfikës niset në kërkim të fajtorit...

Admin 105 views

The Vanishing of Sidney Hall (2017) - Me Titra Shqip 0    0

Sidnei Holl aksidentalisht gjen suksesin dhe dashurinë në një moshë të re, pastaj papritur, zhduket pa lënë gjurmë.

Admin 140 views

Expo (2019) - Me Titra Shqip 0    0

Kur ka vetëm tre ditë që të provojë pafajësinë e tij për një krim të pakryer, një ish-ushtarak detyrohet të bëjë çmos për të shpëtuar vajzën e rrëmbyer të klientit të tij, në nj...

Admin 100 views

The Purity of Vengeance (2018) a.k.a Journal 64 - Me Titra S... 0    0

Kur disa trupa të mumifikuar zbulohen në një ndërtesë të Kopenhagenit, dy detektivë duhet të zbulojnë një mister që duket të jetë pjesë e një konspiracie të madhe.

Admin 190 views

Menace II Society (1993) - Me Titra Shqip 0    0

Një gangster i ri në rrugë përpiqet t'i shpëtojë kufijve dhe tundimeve të getos në kërkim të një jete më të mirë.

Admin 103 views