Erotik Markt TV-Spot 09-2018 0    0

Unser neuer TV zur September Online-Kampagne 2018 auf Social-Media und im digitalen TV.

Admin 126 views

Zgjimi i Dragoit te Zi - (Dubluar ne shqip) / Filma te dublu... 0    0

- - pershendetje beni subscribe dhe do te qesim me shum video gjithashtu dhe filma te animuar - Lamberti bashkohet me ligen e Dragonjeve per te shpetuar Alteren nga Dragoi i Zi.

Admin 281 views

Nora Istrefi & Robert Berisha - Ska Inat - Lyrics by LyricsC... 0    0

Lyrics of Ska Inat, by Nora Istrefi & Robert Berisha on this video. *** Get this song here : https://goo.gl/ofrzcK *** Nora Istrefi & Robert Berisha - Ska Inat - Lyrics In this video ...

Admin 156 views

Peng i Dashuris - Episodi 3 me titra shqip 0    0

SHIKO KETU:https://bit.ly/2NMiD9c SHIKO KETU:https://bit.ly/2NMiD9c PER ME SHUME SERIALE TJERE NA BENI SUBSCRIBE DHE AKTIVIZONI ZILEN. NA VJEN KEQ NESE NA BENI SUBSCRIBE DHE NA HEKI NE DO E MBYLLIM ...

Admin 161 views

Kuzgun episode 11 english subtitles part 1 0    0

if you help us reach 350 subscribers by tomorrow night,we will poste part 2

Admin 120 views

Report TV - Korçë, flet motra e autorit qe mbyti dy femije... 0    0

Motra e viktimës, Lindita Golka shprehet se ngjarja është zbuluar nga babai i saj dhe menjeherë ka lajmëruar policinë. Naum Toshi ndodhej vetëm në banesë me dy fëmijët e tij 4 dhe 6 vjeç...

Admin 95 views

Video

View More

N'Konak - Milaim Zeka 1 0    0

I ftuar Milaim Zeka, kryetar i Partise Euroatlantike te Kosoves

Admin 2 views

E rëndë: Kërkuesi i thesarit gjen kamerën GoPro afër uj... 0    0

E rëndë: Kërkuesi i thesarit gjen kamerën GoPro afër ujvarës, përmbante momentet e fundit të jetës së nj&e...

Admin 8 views

Dy radikalët e Shqipërisë vazhdojnë serinë e videove me... 0    0

Dy radikalët e Shqipërisë vazhdojnë serinë e videove me fyerje për myslimanët e Kosovës

Admin 11 views

Hardinaj: Nuk kemi vija të kuqe për asnjë parti 0    0

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), nuk do të vendos vija të kuqe ndaj asnjë subjekti politik, madje as ndaj Partisë Demokra...

Admin 9 views

Mbani të qeshurën: “Yugo” tërheq “BMW"-në në... 0    0

Mbani të qeshurën: “Yugo” tërheq “BMW"-në në Prishtinë

Admin 8 views

Элджей & Era Istrefi - Sayonara Детка 0    0

Written & directed: Medet Shayakhmetov Сингл «Sayonara Детка» Listen on: https://nda.promo/BBB4A9 FOLLOW US: Website: http://sayonaraboy.ru VK: http://vk.com/sayo...

Admin 9 views
Loading...