Erkenci Kus - Zogu i Hershëm Episodi 38 Pjesa 1 Full HD Me ... 0    0

• SUBSCRIBE Lili Tube: https://www.youtube.com/channel/UCb_qkADqul3ZYymE8gfYOeg • Përkthimi dhe Titrimi: tvseriale.com • Nëse Ju Pëlqeu Videoja Ju Lutem Na Ndiqni Në Kanalin Tonë Në Yout...

Admin 211 Ansichten

La Casa de Papel ( Sezoni 1 Episodi 8 ) - Me Titra Shqip 0    0

Tokioja përballet me Alisonin për Ríon. Policia spekulon se kanë një spiun në mesin e tyre.

Admin 276 Ansichten

Old Man Street Workout Prank | Muscle Madness 0    0

Muscle Madness https://musclemadness.co/ Great Story of Big Tatted Guy https://youtu.be/J22ZzbrQRNo Islam Badurgov is a street workout athlete. https://www.instagram.com/badurgovislam/ https://www....

Admin 214 Ansichten

Nora Istrefi - Sa t'kom dasht [Unofficial Video] Funny Video 0    0

Subscribe To My New Channel: https://www.youtube.com/channel/UCvetxDNvC11X743b8U_vccg Nora Istrefi - Sa t'kom dasht [Unofficial Video] Funny Video Nora Istrefi a e ke dit sa t'kom dasht nje video qe...

Admin 236 Ansichten

Xing me Ermalin/ Aktoret e “Dy gisht mjalte” tregojne sa... 0    0

Batutat mes aktorëve të filmit më të ri shqiptar “Dy gisht mjaltë” nuk kishin të sosur mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” në Tv Klan. Ndërkohë që flisnin për filmin ata po ash...

Admin 245 Ansichten

Ky është 93 vjeçari, axha Hajzer nga Vushtrria i cili u m... 0    0

Ky është 93 vjeçari, axha Hajzer nga Vushtrria i cili u martua tri herë dhe ka 23 fëmijë – Ja historia e tij

Admin 235 Ansichten

Shpk Nazı - Episodi 21 (NEW) 0    0

Connect with us: YOUTUBE: http://bit.ly/31OtEgL INSTAGRAM: http://bit.ly/2YbQ5uk FACEBOOK: http://bit.ly/2Kz4eOX Prodhuar nga : MetronoM

Admin 159 Ansichten

Non ci resta che il crimine (2019) - Me Titra Shqip 0    0

Në ditët e sotme tre shokë bëjnë një lloj turi turistik për të treguar bandën Maliana të Romës së viteve 1980. Por gabimisht përfundojnë në një tunel dhe përballen me bandën e atëhe...

Admin 135 Ansichten

The Dead Don’t Die (2019) - Me titra Shqip 0    0

Qyteti i qetë i Sentervillit lufton me një turmë zombish ndërsa të vdekurit fillojnë të ngrihen nga varret.

Admin 131 Ansichten

Shark Lake (2015) - Me Titra Shqip 0    0

Një thriller klasik amerikan ku limitet midis njeriut dhe përbindëshit turbullohen dhe vihen në pikëpyetje.

Admin 144 Ansichten

Article 15 (2019) - Me Titra Shqip 0    0

Bazuar në situatën socio-politike të Indisë. Në një vend ku diskriminimi është i pranishëm kudo, për shkak të racës apo kastës, një oficer policie i sapoemëruar, nuk arrin ta pranojë d...

Admin 119 Ansichten

Ghost Shark (2013) - Me Titra Shqip 0    0

Kur disa fshatarë në një varkë peshkimi vrasin një peshkaqen të madh të bardhë, shpirti i tij kthehet për t'u hakmarrë dhe shumë shpejt, fillon të sulmojë qytetin e vogël të Smallportit...

Admin 120 Ansichten

In Fabric (2018) - Me Titra Shqip 0    0

Një histori fantazmash e vendosur në një dyqan të zënë me uljet e dimrit që ndjek jetën e një fustani të mallkuar që kalon nga njerëz të ndryshëm me pasoja shkatërruese...

Admin 131 Ansichten

Spider in the Web (2019) - Me Titra Shqip 0    0

Një operativ i ri dërgohet në mision për të ndjekur një agjent të moshuar, sjellja e të cilit ka krijuar shumë pikëpyetje.

Admin 120 Ansichten

Playing It Cool (2014) - Me Titra Shqip 0    0

Dashuria e pashpërblyer e shtyn një djalë për të shkruar përvojat e veta, në një skenar filmi. Ai do shumë të besoj në dashuri, por eksperienca ia ka bërë të pamundur. Në këtë film sh...

Admin 127 Ansichten

Mia and the White Lion (2018) - Me Titra Shqip 0    0

Një vajzë e re nga Londra transferohet në Afrikë me prindërit e saj, ku miqësohet me një këlysh luani.

Admin 128 Ansichten

Grand-Daddy Day Care (2019) - Me Titra Shqip 0    0

Një familjar e kthen shtëpinë e tij në një qendër kujdesi ditorë për qytetarët e moshuar.

Admin 126 Ansichten

Fallen (1998) - Me Titra Shqip 0    0

Homicide detective John Hobbes witnesses the execution of serial killer Edgar Reese. Soon after the execution the killings start again, and they are very similar to Reese's style.

Admin 141 Ansichten

Addio fottuti musi verdi (2017) - Me Titra Shqip 0    0

Ciro është një pjoktues grafik i aftë. Pas shumë përpjekjeve për të gjetur punë në Itali, ai vendos të marrë pjesë në një konkurs dhe t'i dërgojë rezymenë e tij alienëve.

Admin 106 Ansichten

Falling Inn Love (2019) - Me Titra Shqip 0    0

Kur një vajzë qyteti, Gabriela, hyn rastësisht në një konkurs dhe fiton një bujtinë të vjetër në Zelandën e Re, ajo bashkohet me një kontraktues vendas, Xhejk Tejlorin, për ta kthyer bujt...

Admin 256 Ansichten

Blackthorn (2011) - Me Titra Shqip 0    0

Butch Cassidy duke parë edhe njëherë për herë të fundit pamjen e shtëpise së tij, në aventurë qe e lidh atë me një hajdut të ri. Ata bëhen shënjester e gangesterëve dhe njerëzve të l...

Admin 118 Ansichten

Daybreakers (2009) - Me Titra Shqip 0    0

Është viti 2019. Një epidemi misterioze ka përfshirë gjithë Tokën, duke e transformuar shumicën e popullsisë së botës në vampira. Njerëzit tani janë një specie në rrezik - të detyruar...

Admin 108 Ansichten

Smetto quando voglio: Ad honorem (2017) a.k.a I Can Quit Whe... 0    0

Ka kaluar një vit që kur banda e Pietro Zinit u arrestua për prodhim dhe shpërndarje droge. Tani, një kërcënim i ri detyron Pietron dhe bandën e tij të arratisen nga burgu për të parandalua...

Admin 136 Ansichten

Itsy Bitsy (2019) - Me Titra Shqip 0    0

Një relike misterioze e lashtë lëshon nja merimangë gjigante që terrorizon një nënë të vetme me fëmijët e saj.

Admin 99 Ansichten

High Strung (2016) - Me Titra Shqip 0    0

Një violinist e ndan talentin e tij në metronë e Nju Jorkut. Një balerinë i mbush mendjen të marrë pjesë në një konkurs. Atyre u bashkohet edhe një grup kërcimtarësh hip hop.

Admin 115 Ansichten

Game Over (2019) - Me Titra Shqip 0    0

Një vajzë e re lufton demonët brenda vetes për të fituar lojën që quhet jetë.

Admin 126 Ansichten

Collateral Damage (2002) - Me Titra Shqip 0    0

Pasi i vritet familja nga një akt terrorist, një zjarrfikës niset në kërkim të fajtorit...

Admin 117 Ansichten

The Vanishing of Sidney Hall (2017) - Me Titra Shqip 0    0

Sidnei Holl aksidentalisht gjen suksesin dhe dashurinë në një moshë të re, pastaj papritur, zhduket pa lënë gjurmë.

Admin 157 Ansichten

Expo (2019) - Me Titra Shqip 0    0

Kur ka vetëm tre ditë që të provojë pafajësinë e tij për një krim të pakryer, një ish-ushtarak detyrohet të bëjë çmos për të shpëtuar vajzën e rrëmbyer të klientit të tij, në nj...

Admin 112 Ansichten

The Purity of Vengeance (2018) a.k.a Journal 64 - Me Titra S... 0    0

Kur disa trupa të mumifikuar zbulohen në një ndërtesë të Kopenhagenit, dy detektivë duhet të zbulojnë një mister që duket të jetë pjesë e një konspiracie të madhe.

Admin 199 Ansichten