Search results for film

Shpk Nazı - Episodi 21 (NEW) 0    0

Connect with us: YOUTUBE: http://bit.ly/31OtEgL INSTAGRAM: http://bit.ly/2YbQ5uk FACEBOOK: http://bit.ly/2Kz4eOX Prodhuar nga : MetronoM

Admin 120 views

Playing It Cool (2014) - Me Titra Shqip 0    0

Dashuria e pashpërblyer e shtyn një djalë për të shkruar përvojat e veta, në një skenar filmi. Ai do shumë të besoj në dashuri, por eksperienca ia ka bërë të pamundur. Në këtë film sh...

Admin 93 views

12th Man (2017) a.k.a Den 12. mann - Me Titra Shqip 0    0

Ngjarjet e jashtëzakonshme në këtë film janë bazuar në ato që kanë ndodhur vërtet. 12 Ushtarë norvegjez stërviten nga forcat e armatosura britanike për të ndërmarrë një mision sabotimi...

Admin 76 views

Azemi (2014) - FILM SHQIP 0    0

film është xhiruar nëpër vise të ndryshme të Kosovës dhe trajton luftën e fundit në Kosovë. Fatos Kryeziu, luan rolin kryesor në filmin “Azemi”, si një trim i cili i mbijeton luftës b...

Admin 99 views

Toddler filmed playing around with a huge python YouTube 0    0

Please subscribe the channel Toddler filmed playing around with a huge python in front of the toddlers home.

Admin 121 views

Leaked footage of Neymar getting hit by the woman that accus... 0    0

#NEYMARJNR Woman who accused Neymar of raping filmed ATTACKING him first in the hotel room. Neymar asked Najila if they could have sex without wearing a condom, then she refused and reacted fiercel...

Admin 220 views

Ek Tha Tiger (2012) - Me Titra Shqip 0    0

Agjenti Tigër i RAW-it, shkon në Dublin, për të marrë informacione për një shkencëtar të dyshuar. Por aty ai gjen dashurinë. Ndiqni filmin për të parë se ç’ndodh më vonë.

Admin 183 views

Fearless (2006) - Me Titra Shqip 0    0

Ky film tregon historinë per mjeshtrin kinez te Arteve Marciale Huo Yuanjia (1869-1910). Huo Yuanjia ishte themelues dhe mësues shpirtëror i federates se sportit Jin Wu.

Admin 183 views

New World (2013) - Me Titra Shqip 0    0

Ky film paraqet konfliktin midis policise dhe mafias nga kendveshtrimi i nje polici te infiltruar.

Admin 172 views

A Thought of Ecstasy (2017) +18 - Me Titra Shqip 0    0

KUJDES! filmI NDALOHET PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! PËRMBAN DISA SKENA TË FORTA NUDITETI DHE EROTIZMI! Një burrë në kërkim të dashurisë së humbur. Një grua e humbur në dëshirën për hakmar...

Admin 254 views

28 Weeks Later (2007) - Me Titra Shqip 0    0

Pjesa 2 e filmit 28 Days Later... (2002) Gjashtë muaj pasi një virusi që kishte infektuar popullsinë e Britanisë së Madhe, ushtria amerikane ndihmon për të siguruar një zonë të vogël të L...

Admin 245 views

Birdsong (2012) Part 1 - Me Titra Shqip 0    0

filmi na kthen mbrapa në Luftën e Parë Botërore dhe është një vepër e mbushur me kontraste nga brutaliteti i luftës njëkohësisht dhe me skena absolute romantike! Përbëhet nga një adoptim...

Admin 203 views