Search results for filma

Shpk Nazı - Episodi 21 (NEW) 0    0

Connect with us: YOUTUBE: http://bit.ly/31OtEgL INSTAGRAM: http://bit.ly/2YbQ5uk FACEBOOK: http://bit.ly/2Kz4eOX Prodhuar nga : MetronoM

Admin 121 views

The Kings Of The Street - Film Aksion Me Titra Shqip HD 0    0

Na suportoni duke ber Subscribe Dhe Like :) Jue Feng është një rrugaç i ri me aftësi shumë të mira luftuese. Ai s'do ndalet para asgjëje për të mundur të gjithë sfiduesit e tij, deri sa n...

Admin 175 views

Jetimja | Film Islam me titra shqip 0    0

Facebook: https://www.facebook.com/busullaezemres/ Instagram: https://www.instagram.com/busullazemres/

Admin 161 views

The Hard Way 2019 - Filma Me Titra Shqip 0    0

Na suportoni duke ber Subscribe Dhe Like :) Pasi mësoi se vëllai i tij vdiq në një mision në Rumani, një ish ushtarak bashkohet me dy aleatë për të gjurmuar armikun misterioz dhe të marrë ...

Admin 202 views

“Division 19” Film me Titra Shqip 0    0

Në të ardhmen të burgosurit do të dërgohen në një qytet, ku njerëzit do të mund të argëtohen nga shtëpia duke komanduar jetët e tyre online, përfshirë këtu se çfarë hanë, çfarë ve...

Admin 184 views

Lindja e Jezusit (Film per Femije) me Titra Shqip 0    0

Ne Bethlehem lind Jezusi, shpetimtari i derguar nga Perendia. Tre mbreterit nga Lindja shkojne ta vizitojne duke u drejtuar nga nje yll lart ne qiell, por gjate rruges ata ndalojne ne Jeruzalem ku jet...

Admin 202 views

Big Stan - Filma Me Titra Shqip HD 0    0

Na suportoni duke ber Subscribe Dhe Like :) Një mashtrues alarmohet kur merr vesh se do futet në burg për mashtrim dhe punëson një mjeshtër të arteve marciale i cili do ta përgatisë atë pë...

Admin 260 views

Filma me Titra Shqip Aksion - No Beast So Fierce 2017 0    0

Na suportoni duke ber Subscribe Dhe Like :) Pas 20 vitesh në burg, ish i dënuari Çarli Sandstrom, kthehet në qytetin e tij dhe merr vesh se djali i tij, i cili është futur në botën e krimit, ...

Admin 258 views

Filma Me Titra Shqip Aksion - Jackie Chan (Chinese Zodiac 20... 0    0

Na suportoni duke ber Subscribe Dhe Like :) Një burrë është vënë në kërkim të disa objekteve mistike 12 koka bronzi të kafshëve nga zodiaku Kinez. filma Me Titra Shqip HD filma Me Titra S...

Admin 219 views