Trending Media

Crypto (2019) - Me Titra Shqip 101    0

Një bankieri të ri i caktojnë një detyrë në hetimin e një rrjeti korrupsioni dhe mashtrimesh në vendlindjen e tij. Ky hetim do t...

Admin 601 views

Surprising catch shocks fisherman 0    0

A fisherman in Alabama rescued two kittens that swam to his boat. The rescue video has gone viral with over one million views.

Admin 444 views

Darkman III: Die Darkman Die (1996) - Me Titra Shqip 0    0

Në përpjekje për të rikrijuar formulën e tij dhe për të rregulluar fytyrën e shpërfytyruar, doktori Pejton Uestlejk pranon të bashkëpunoj me një nga mjeket përgjegjëse për gjendjen e ti...

Admin 261 views

Wine Country (2019) - Me Titra Shqip 0    0

Për të festuar 50 vjetorin e shoqes së tyre, 6 mikesha të vjetra nisen në një udhëtim në luginën e Napës, por problemet e jetës, keqkuptimet e ndryshme midis tyre dhe fakti që ndoshta nuk ...

Admin 261 views

Valentine (2017) - Me Titra Shqip 0    0

Qyteti Batavia, një qytet i bukur që po frikësohet çdo ditë nga rritja e krimeve. Në mes të këtij tmerri, një regjisor Bono dhe shoku i tij, Uauan, gjejnë Srimajën, një kameriere të thjes...

Admin 237 views

28 Weeks Later (2007) - Me Titra Shqip 0    0

Pjesa 2 e filmit 28 Days Later... (2002) Gjashtë muaj pasi një virusi që kishte infektuar popullsinë e Britanisë së Madhe, ushtria amerikane ndihmon për të siguruar një zonë të vogël të L...

Admin 267 views

Maria (2019) - Me Titra Shqip 0    0

Kur një ish vrasëse zbulohet që ka falsifikuar vdekjen e saj, ajo vihet nën shënjestër nga karteli për të cilin ka punuar më parë.

Admin 253 views

Rondo (2018) - Me Titra Shqip 0    0

Një propozim i çuditshëm seksual ndiqet nga një zinxhir vrasjesh, seksi, hakmarrje, dhe më shumë vrasje.

Admin 234 views

ENCA - BALAD ???? 0    0

#enca #balad Music Video by Enca performing “BALAD” Get the Single here: https://acromaxmedia.lnk.to/Balad Get the Single here: https://open.spotify.com/album/13KUGQ8O9KlwhHLZ1bwpL...

Admin 111 views

Blasta ft. Adelina Berisha - Lema (Official Video 4K) 0    0

Available on: https://acromaxmedia.lnk.to/Lema Max Production ►Instagram: https://www.instagram.com/maxproductional/?hl=en ►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/ ►Website: http...

Admin 366 views

AUTORITETET SERBE NË JARINJE KANË NDALUAR DY PJESËTAR SER... 0    0

Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http://smarturl.it/RTKweb

Admin 275 views

Një muaj paraburgim për personin që keqpërdori - perdhun... 0    0

BURIMI I LAJMIT : https://indeksonline.net/nje-muaj-paraburgim-per-personin-qe-keqperdori-seksualisht-te-mituren/ INSTAGRAM: http://www.instagram.com/TePathenatOfficial FACEBOOK : http://www.faceboo...

Admin 249 views

PARABURGIM POLICIT, ARRESTOHET PROFESORI 0    0

Website: https://www.televizioni7.com Facebook: https://www.facebook.com/televizioni7 Instagram: https://www.instagram.com/televizioni7

Admin 335 views

30 DITË PARABURGIM PËR POLICIN QË DYSHOHET PËR SHFRYTËZ... 0    0

Publisher: OnAir Media http://smarturl.it/OnAirMusic 30 DITË PARABURGIM PËR POLICIN QË DYSHOHET PËR SHFRYTËZIM SEKSUAL TË TË MITURËS Follow RTK: Facebook: http://smarturl.it/RTKfb WEB: http...

Admin 362 views

film erotik shqip izle Erotik film 2014 hd1filmizle.com 0    0

hd1filmizle.com erotik film izle ABONE OLMAYI UNUTMAYIN ÖZEL VİDEOLAR İÇİN ABONE OLMAYI UNUTMAYIN.

Admin 357 views

Quills (2000) +18 - Erotik Me Titra Shqip 0    0

Në epokën e Napoleonit, në një azil të çmendurish, një pacient, Markezi De Sad, i papërmbajtshëm, lufton një...

Admin 256 views

Obsessed 2014 erotik+18 filma me titra shqip 0    0

Historia e shkurtër e dashurisë midis një komandanti dhe bashkëshortes së kapitenit të tij, gjatë luftës së Kores&e...

Admin 378 views

T0UCHLES +18 2013 filma me titra shqip 0    0

https://filma24.stream filma me titra shqip filma erotik me titra shqip filma aksion me titra shqip shikoje ketu filmin: https://filma24.stream/movies/touchless-2013-18

Admin 557 views

Compulsion (2016) +18 film me titra shqip (linku ne descript... 0    0

https://filma24.stream film me titra shqip filma me titra shqip filma aksion me titra shqip shikoje ketu:: https://filma24.stream/movies/compulsion-2016-18

Admin 461 views

filma me titra shqip 0    0

qyteti është i infektuar me parazitë misterioze që vendosen te njerëzit për të rritur fuqinë dhe dëshirat seksuale të atyre që pushtojnë. Suzune Arizono, një veterinere me specialitet te ...

Admin 295 views
Loading...