Ghost Shark (2013) - Me Titra Shqip

42 views

0   0

Kur disa fshatarë në një varkë peshkimi vrasin një peshkaqen të madh të bardhë, shpirti i tij kthehet për t'u hakmarrë dhe shumë shpejt, fillon të sulmojë qytetin e vogël të Smallportit.

Published 4 weeks ago

Category Video  /  General

View More
Loading...