Hercai - Zemër Lëkundur Fundi i Episodit 7 Full HD Me Titra Shqip AKTIVIZO TITRAT ON/OFF

179 views

0   0

• SUBSCRIBE Lili Tube: https://www.youtube.com/channel/UCb_qkADqul3ZYymE8gfYOeg

• Përkthimi dhe Titrimi: Lili Tube

• Nëse Ju Pëlqeu Videoja Ju Lutem Na Ndiqni Në Kanalin Tonë Në Youtube Duke Klikuar Butonin Subscribe dhe Zilen Për T'u Informuar Per Episodat e Reja Që Ne Postojme Gjithashtu Mos Harroni Të Bëni Like

• Connect with Lili Tube:
G-Mail: [email protected]
Instagram: https://www.instagram.com/erkencikus.zoguihershem/

• Connect with Hercai:
Instagram: https://www.instagram.com/hercaidizi/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UC2l92bN_FWHjZZPdOYnZveg

"Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use"

"I do not own anything. No copyright infringement intended
I don't make money from this video
All rights goes to the real owner: Mia Yapim, aTV, Hercai"

• For © Copyright issues contact me via: [email protected]

#Hercai #ZemërLëkundur #Hercai #ZemerLekundur #LiliTube #AkinAkinozu #EbruSahin
View More
Loading...