Romeo & Juliet (2013) - Me Titra Shqip

33 views

0   0

Romeo dhe Xhuljeta martohen fshehurazi, pavarësisht inatit që mbanin familjet e tyre. Sidoqoftë, nuk kaloi shumë kohë para se një zinxhir ngjarjesh të ndryshojë jetën familjeve të tyre përgjithmonë.

Published 4 weeks ago

Category Video  /  General

View More
Loading...