RTV Ora - 554 2 gisht mjaltë 554 pritet me sukses

247 views

0   0

#rtvora

Në kinemanë Cineplexx në QTU u hapën dyert për komedinë '2 gisht mjaltë' me protagonist Ermal Mamaqin dhe Elvana Gjatën.

Premiera e filmit, ku çifti shqiptar niset për muaj mjalti në Karaibe, por që nuk arrijnë kurrë në destinacion, u zhvillua në ambientet e kinemasë në QTU. Vetë protagonisti Ermal Mamaqi tha se filmi po i kalon pritshmëritë.

Ermal Mamaqi: "Jam shumë i lumtur. Më duket si një ëndërr. Kinematë janë plot. Çdo gjë po shkon për mrekulli. Lajmi më i mirë që mora është se filmi u pëlqye."

Komedia romantike 2 gisht mjaltë do ket 14 shfaqje në ditë ekranin e Cineplexx në QTU.

Për më shumë lexoni në: http://oranews.tv/article/2-gisht-mjalte-pritet-me-sukses

Follow RTV Ora

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Follow Ora News on Google+ HERE http://bit.ly/2TdjAJz
View More